7 - KAPIDAĞ, ERDEK

YARIŞMACILAR

5K SEYİTGAZİ KOŞUSU KATILIMCILARI

Sıra No Katılımcı Adı Soyadı Takım/Kulüp Uyruk Kategori Ödeme Durumu
1 Mustafa Kızıltaş BANDAK Erkek 60+
2 Dilek Hepgüler BANDAK Kadın 50+
3 Handan kurtman Rüzgarla Koşanlar Kadın 40+
4 Zeynep kurtman Rüzgarla Koşanlar Kadın 40-
5 Turgay YILMAZ Pusula Doğa ve Su Sporları Kulübü Erkek 50+
6 Aykut KIRSAY Gavur Dağları Kulubü Erkek 40-
7 Hüseyin gün BANDAK Erkek 60+
8 Ergin AKYÜZ İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Erkek 60+
9 Ecem Tosun BANDAK Kadın 40-
10 Tansu MUÇO Erkek 40-
11 Kübra Muço Kadın 40-
12 Münevver ÇELİK Kadın 40-
13 Bekir ÖZKIR Erkek 40-
14 Nazife KEMİKLER Kadın 40-
15 Övünç AYGÜN Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40-
16 Doğan SUBAŞIOĞLU Erkek 40-
17 Eren ÖZKAN KoşDenizli Erkek 40-
18 Gülşah ÖZKAN KoşDenizli Kadın 40-
19 Aslı Sarı Kadın 50+
20 Cüneyt KARAMAN Erkek 40-
21 Tuğçe Karaman Kadın 40-
22 Ufuk KOTANAK Erkek 40-
23 Gamze Ejder Kadın 50+
24 Ahmet Nazım kiriş Yiğidolar Erkek 40-
25 Tahir Erdemir Çanakkale/Kepez Erkek 40-
26 Reşat ULU Erkek 40-
27 Çağdaş SAZAN Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40+
28 Hatice Ferzan ŞİŞE Kadın 40-
29 Hüseyin Yaşar ATILGAN ERDEK BELEDİYESİ Erkek 40-
30 Aslı KİREÇÇİ Kadın 40-
31 Fatma Özegemen Kadın 40-
32 Sibel Şenol Pekbay Kadın 40-
33 F. Bahar Sunay Olympos Kadın 40+
34 Haluk Can TURAN Erdek Spor Erkek 50+
35 Barış PEDÜK BANDAK Erkek 40+
36 Gizem Kulak Kadın 40-
37 Canan KIRDAR ERDEK BELEDİYESİ Kadın 40+
38 İpek Cömert Kadın 40-
39 Fatih Ayhan Galatasaray Erkek 40-
40 Emine AYGÜL BANDAK Kadın 50+
41 Emine Elzem KILIÇ GALATASARAY Kadın 40-
42 Hatice Yurttaş Adım Adım Kadın 40+
43 Sinan Güven Erkek 40+
44 Pervin Darıcı Kadın 40+
45 Andım Oben BALCE Erkek 50+
46 Albina YİĞİT Kadın 40-
47 Emine GÜLER İDADİK Kadın 40-
48 Emircan Aykalkan Erkek 40-
49 Seçil Bal Kadın 40-
50 Barış TÜTÜNCÜ Erkek 40+
51 Adem TURUNCU Erkek 40-
52 Murat İLBUĞA Erkek 40-
53 Nurdan Aktaş TÜTÜNCÜ Kadın 40-
54 Hüseyin EROL Erkek 40-
55 Gürkan ERKAL BANDAK Erkek 50+
56 Sema SİBER BANDAK Kadın 40+
57 Sonat BAŞPINAR Erkek 40-
58 Mustafa Anadol SULTANİYE PAMUKSPOR Erkek 50+
59 Mustafa atasoy Honey Badgers10 Erkek 40-
60 Nurciye Ertem İDADİK Kadın 60+
61 Nazlı Bahar CANDEMİR Kadın 40-
62 Ekrem GÜRSES BANDAK Erkek 50+
63 Gürkan ABİ Erkek 50+
64 Selçuk AYAYDIN Erkek 40-
65 Reyhan CİVAN BANDAK Kadın 50+
66 Ömer vezirhüyük Bireysel Erkek 40-
67 Sait Kaytaz BJK Erkek 50+
68 Gülin Çakmak Bireysel Kadın 40-
69 MEHMET TÜRKYILMAZ yarımada koşu grubu Erkek 40+
70 SEÇİL CİCİGUN MTN TOHUM Kadın 40-
71 Fatma Sibel SALI bandak Kadın 40+
72 Serhat AKKAYA bandak Erkek 40+
73 Halit EMİROĞLU bandak Erkek 40-
74 Mert DOĞRU bandak Erkek 40-
75 Fatih ERKAN bandak Erkek 40-
76 Nihat YAZICI bandak Erkek 60+
77 Ali ömerca yenimahalle teknik gsk Erkek 60+
78 Ahmet ÇELTİK Yenimahalle teknik gsk Erkek 60+
79 Mustafa kocataş Eğitim sen Erkek 50+
80 UTKUHAN BAYDAR ANDA ATLETİZM TAKIMI Erkek 40-
81 KUDRET ARABACI ANDA ATLETİZM TAKIMI Erkek 40-
82 Suzan Gokceoglu Adim adim Kadın 40+
83 kübra KARAYEL ADAMA Kadın 40-
84 GÜL BAŞAK CEBE ŞEN a Kadın 40-
85 SERPİL CAN MTN Tohum Kadın 40-
86 YASİN KANSU FERDİ Erkek 40+
87 RIDVAN ELÇİ Egitim Sen Erkek 50+
88 İsmet Gördük Eğitim sen Erkek 60+
89 Burhan Arıker Bandak Erkek 60+
90 Kıvanç Özbayar Yenimahalle Teknik GSK Erkek 60+
91 Kübra Şimşek Yok Kadın 40-
92 Zachary Boukli-Hacene Zübra's Erkek 40-
93 Fevzi Çakmak İDADİK Erkek 40+
94 Kübranur Yıldırım Yok Kadın 40-
95 Özyıl Yıldırım Yok Erkek 40-
96 Hatice Özceylan Bireysel Kadın 40-
97 rahmi kaya konyaspor Erkek 40-

22K APOSTOL KOŞUSU KATILIMCILARI

Sıra No Katılımcı Adı Soyadı Takım/Kulüp Uyruk Kategori Ödeme Durumu
1 Erhan TARHAN Rüzgarla Koşanlar Erkek 60+
2 Murat GÖKAY CAN KONUT Erkek 40+
3 Akın ŞENER Rüzgarla Koşanlar Erkek 40+
4 Metehan Deniz Telmesoss Kahinleri Erkek 40+
5 Mustafa Alper OUTDOOR LYCIA Erkek 40+
6 Kadri Civan Erkek 50+
7 Ozan TARI Erkek 40-
8 Hasan Ali BALACAN GLOBAL D&B Erkek 50+
9 Şaban TOPALOĞULLARI BANDAK Erkek 50+
10 Canan Karyağış Alikev Kadın 40-
11 Tayfun KURTMAN Rüzgarla Koşanlar Erkek 40+
12 Bülent AYDIN VULPUS ELEKTRONİK Erkek 50+
13 Zeynep Bayraktutan BANDAK Kadın 40+
14 Balamir Ozsule Erkek 40+
15 Ayfer Palaz BANDAK Kadın 40+
16 Ata TAN Rüzgarla Koşanlar Erkek 40+
17 Hülya Sayar Uçan Biciler Kadın 40+
18 Bike GEÇKİNLİ Team Run.BO Kadın 40+
19 Turgay YILMAZ Pusula Doğa ve Su Sporları Kulübü Erkek 50+
20 İlker pişkin BANDIRMA Erkek 40-
21 Yusuf Yılmaz ÇAGET Erkek 50+
22 Selva AKSOY Rüzgarla Koşanlar Kadın 40-
23 Ali KAYTAN HÜRRİYET MTAL Erkek 50+
24 Hilmi Mert Bursa Masterler Atletizm Kulübü Erkek 60+
25 Mustafa Ayyıldız ÇAGET Erkek 50+
26 Erol kıyak ÇAGET Erkek 50+
27 Mehmet Orhan Yılmaz ÇAGET Erkek 50+
28 Oral Ergül ÇAGET Erkek 50+
29 Hakan GENÇ ÇAGET Erkek 40+
30 İlhami özer Ataşehir atletizm Erkek 60+
31 Mehmet Haldun Baloğlu Erkek 60+
32 Aydın Cemal Yanık ÇAGET Erkek 60+
33 Ali Atlier Erkek 60+
34 Adem GÜNDÜZ GEBZE DOĞA SPORLARI DERNEĞİ Erkek 50+
35 Azmi YILMAZ Outdoor Lycia Erkek 50+
36 Hüseyin Dönmez AKUT Erkek 50+
37 Beşir Ovalı Rüzgarla Koşanlar Erkek 50+
38 Turgay Kuruçaylıoğlu Erkek 40-
39 Bülent BACIOĞLU Trakya Doğa Sporları Ihtisas Kulübü Dernegi Erkek 40+
40 Şükrü FUNDA BANDAK Erkek 50+
41 Yavuz Üztek Erkek 40-
42 Ebru ALŞAN BANDAK Kadın 40+
43 Hasan Nadir Orhan Karian Cycling Team Erkek 40-
44 Deniz Eylem Serter Adım Adım Antalya Erkek 40+
45 Arif GÜLER BANDAK Erkek 40+
46 Gürbüz Koçoğul ÇAGET Erkek 40-
47 Gizem Civan BANDAK Kadın 40-
48 Atilla Özbek Erkek 60+
49 Zeliha Özbek Kadın 50+
50 Levent PALAZ BANDAK Erkek 40-
51 Kadem Alkan Erkek 40-
52 Gürdal KÖSE Erkek 40-
53 Mustafa EKSERİ Kapadokya -AVANOS Ultra Çaylak Run Erkek 60+
54 Madamin BADIRSHAEV Ankara Erkek 40-
55 Murat ALIN HÜRRİYET MTAL Erkek 40+
56 İsmet Nihat DİLER Adım Adım Erkek 50+
57 Tolga Tay Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40+
58 Ahmet Çayıroğlu KASTRORUN Erkek 40+
59 Ahmet BABUR ANKE MİMARLIK & PEYZAJ Erkek 40+
60 Namık Budak Bursa Masterler Atletizm Kulübü Erkek 50+
61 Dilek ÖZGÜREL TeamBlue Kadın 40+
62 Muharrem TUNA BURSA MASTERLER Erkek 50+
63 Öztürk Toru Rüzgarla Koşanlar Erkek 50+
64 Rıdvan CAN GENERAL BALCI ÇAMLIĞI KOŞUCULARI Erkek 50+
65 Nail çınar İzmir Erkek 50+
66 Naim Taracar Baldak Dağcılık Kulübü Erkek 60+
67 İnci Yılmaz Columbia Montrail Kadın 40-
68 Sezer ALCAN Ankara Kadın 40+
69 Ahmet atik Baldak Erkek 50+
70 Gökçe KAPLAN Yozgatspor Kadın 40-
71 Emrullah ASLANER Rüzgarla Koşanlar Erkek 40-
72 Mehmet Can KEMİKLER Erkek 40-
73 Ayşegül Övünç Koçak Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Kadın 40+
74 Serkan Alkan Erkek 40+
75 Itır UZ PAN DAĞCILIK/ Vegan Runners Kadın 40+
76 Emre Taşçı Erkek 40-
77 Barış TUNCABOYLU Erkek 40+
78 Mehmet Taman Erkek 40+
79 Mehmet YENER Erkek 40+
80 Alp Aslaner Erkek 40-
81 Ahmet Dara Kılınç Runformance Erkek 40-
82 Barış SÖNMEZ Erkek 40-
83 Berkant usta Erkek 40+
84 Enes ilhan Erkek 40+
85 Önder Çeki Aktiffelsefe-İzmir Erkek 50+
86 Bahar Hasırcı Kadın 40-
87 Erdem Akdogan Koşu Dünyamız Erkek 60+
88 Selçuk SIKÇA Bireysel Erkek 60+
89 Lokman ÖYMENER Aktiffelsefe-İzmir Erkek 40-
90 Deniz Sesil ŞAHİN Kadın 40+
91 Mustafa Kemal EĞİLMEZ Balcı çamlığında koşanlar Erkek 50+
92 Aslı sayıt Team istrunbul Kadın 40-
93 Mehmet Muhtar GÜCÜM Erkek 40+
94 Salim Akdaş Team Istrunbul Erkek 40+
95 Sıraç AKBAS Spartans Erkek 40-
96 Murat DUMAN BEAT RUN CREW Erkek 40-
97 Gülşen ESER Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Kadın 40-
98 Hasan ÇAKIR BOSTANCI SPOR Erkek 40-
99 Yavuz MISIRCI TEMAD Erkek 50+
100 Nilhan ülkü Kadın 50+
101 Hakan örmen Erkek 50+
102 Rıdvan ŞÜKÜR Erkek 50+
103 Pınar YAVUZ Columbia Montrail Koşu Grubu Kadın 40-
104 Abdulrezak İnal Erkek 50+
105 Deniz Arıç Koşu Tutkunları Erkek 40-
106 İbrahim Caner Onay Lonely Cyclists Erkek 50+
107 Zerrin Canik Kadın 50+
108 Hasan SAYLIK Erkek 40-
109 Ömer Faruk Kutluer Beylikdüzü Triatlon Erkek 40-
110 Erdinç YAVUZ BANDAK Erkek 50+
111 Başaran CANBULAT BASHORUN Erkek 40-
112 İbrahim HAMAMCI Çaget Erkek 60+
113 İbrahim çöp AKUT SPOR KULUBÜ Erkek 40+
114 Selin Gökdeniz Kadın 40-
115 İsmail GÖKDENİZ Erkek 40-
116 Nüsreddin ÖZÇELİK BANDAK Erkek 40+
117 Cemalettin KARA Erkek 40-
118 Selim panç Erkek 50+
119 Oral Ergül Çaget Erkek 50+
120 Murat OKŞAR EKER I RUN Erkek 50+
121 Aslı DENİZ ACUN Adım Adım İzmir Kadın 40+
122 Feriha TÜLÜMEN Adım Adım İzmir Kadın 40+
123 Yasin ÜLKER Erkek 40+
124 Oğuzhan Emre SİNGER SASfit Erkek 40-
125 Arzu Bişgin ALP Kadın 40+
126 Feyim kayalık Bandırma Kartalgücü Erkek 40+
127 Sinem Deniz ERDİNÇ Kadın 40-
128 Hasan Erdinç Erkek 60+
129 Hakan Geçkin Erkek 40-
130 Süleyman Kara Erkek 40-
131 Arzu Babaç Kadın 40+
132 Mehmet Burak Babaç Erkek 50+
133 Arda KARACADURALIOĞLU Erkek 40-
134 Halenur KEBAPÇI Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Kadın 40-
135 Gülşar BIÇAK Kadın 40-
136 Erkan CEBECİ Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40-
137 Ferruh ÜSTE EGE MARATON Erkek 50+
138 Asım ŞAHİN Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+
139 Rıdvan CİVAN HÜRRİYET MTAL Erkek 50+
140 Namık Kemal EKİCİ Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40+
141 Aytekin Söylemez Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+
142 Ahmet KÖSEM Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+
143 Fidan CENAL Kadın 40-
144 Emine Çağlayan Adım Adım Ankara Kadın 40-
145 Çiğdem ÖZCAN Kadın 40+
146 Furkan Türetken Alikev Runners Erkek 40-
147 Karin Tıraşın PAN Dağcılık ve doğa sporları kulübü Kadın 40+
148 Hale GÜRSOY Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kadın 40+
149 İsmail Burak MEYDANCI Erkek 40+
150 Özcan DOĞAN Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40-
151 Mehmet SARIDEDEOĞLU Kuşadası Belediye Spor Triatlon Kulübü Erkek 40+
152 Berkit ÇETİN Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Kadın 40+
153 Veli ESEN Erkek 40-
154 Erdal ALBAYRAK Erkek 40-
155 Mahmut GÜMÜŞ How to Trail Run Erkek 40-
156 Göksel ÇELİK Zultanit Erkek 40-
157 Arzu ÇELİK Zultanit Kadın 40-
158 Ersavaş GÜDÜL Team Run.Bo Erkek 40+
159 BARIŞ ÖZEGEMEN KUŞADASI BELEDİYE SPOR Erkek 40-
160 Cemal Dinçer kireççi Erkek 40-
161 Deniz Çelik Mustafakemalpaşa Belediyespor Erkek 40+
162 Yasemin Hamamcı Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Kadın 40-
163 Serkan Sevinç Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40-
164 Fatih köse BANDAK Erkek 40-
165 Murat Akan Erkek 40+
166 Ozun Koyuncu YILDIRIM Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Kadın 40+
167 Erol İŞCAN BANDAK Erkek 50+
168 Manolya Elif ÇALIŞKAN HÜRRİYET MTAL Kadın 40-
169 Tanzer DURSUN Ne Zaman Koşuyoruz Erkek 50+
170 İlyas Seyfi Altıkanoğlu Erkek 40+
171 Patryk Woszczek RUNTONINEK Erkek 40-
172 Figen VARAN Kadın 50+
173 Cem Arıtürk Team RUN.BO Erkek 40+
174 Pınar ERDEM ADIM ADIM Kadın 40+
175 Ayşegül Yoltaş R.E.D. RUNNERS Kadın 40-
176 Dylan Netter BRPRUNCO / PAN Erkek 40-
177 Çiğdem ISIKAN Runist Kadın 50+
178 Zozan atay Runist Kadın 40-
179 İsmet Ablay Erkek 50+
180 Seçkin büyücek Erkek 40-
181 Mehmet Ünsal Yıldırım İstanbul masterleri Erkek 50+
182 İbrahim Bakşan Erkek 40-
183 Uğur PEKBAY Erkek 40+
184 Çetin METE BANDAK Erkek 60+
185 Tuğrul YÜCEBAŞ Runformance Erkek 40+
186 Osman Necdet Argat Runformance Erkek 40+
187 Ayhan Esen RUNFORMANCE Erkek 40-
188 Orhan Güner Subaşıspor Erkek 50+
189 Sinan Cin Runformance Erkek 40+
190 Goker kemal erkman Runformance Erkek 40+
191 Kerem Çalkılıç Runformance Erkek 40-
192 Taner KÖLEŞ AYDOS ATLETİZM - GÜLPEN ERDEK Erkek 50+
193 Metin GÜNDEŞ AYDOS ATLETİZM - GÜLPEN ERDEK Erkek 50+
194 Ece Öncü Runformance Kadın 40-
195 Damla Kadıoğlu Beat Run Crew Kadın 40-
196 Özkan BİNGÜL Erkek 40-
197 Yasemin Ekici Gürbüzoğlu Kadın 40-
198 Salih Dereli Erkek 50+
199 Melahat Dereli Kadın 40+
200 Selcuk Bostanci Runformance Erkek 40-
201 Erinç Çelik Runformance Erkek 40-
202 Şule Çelik Runformance Kadın 40-
203 Sevda Altunal Yıldız Runformance Kadın 40-
204 Murat Gürgen Runformance Erkek 40-
205 Serap dogan RUNFORMANCE Kadın 40-
206 CAHİT BÜLENT ÇARKGİL ÇAGET Erkek 50+
207 Akif SALI TSK Spor Gücü Erkek 40-
208 Cengiz Han Erkek 40-
209 Daria GAYDEY Kadın 40-
210 Emine ALTINBAŞ Kadın 40-
211 Serhat GENÇ Erkek 40-
212 Güliz Solmaz DEMİRHAN GIYBET TEAM Kadın 40-
213 Haluk ÖZDER Erkek 50+
214 İsmail BİLGİN BANDAK Erkek 40+
215 Kerem ÜÇELDAŞ BALDAK Erkek 40+
216 Mehmet METİN Erkek 40+
217 Mehmet ALTIN SASFİT Erkek 40-
218 Mehmet BÜYÜKÇAPAR Erkek 40-
219 Mehmet Osman DÖNER Erkek 40-
220 Metin Bayrak Erkek 50+
221 Metin ÇEKMEGÜL Erkek 40+
222 Minhac Çelik MSN Türkiye Erkek 40-
223 Mustafa Kerem Darıcı Erkek 40-
224 Nihat ALTINBAŞ Erkek 40+
225 Nurhan OKUR Kadın 40-
226 Oğuzhan KARAYAKA Erkek 40-
227 Özgür Koyuncu Erkek 40+
228 Özgür Emre GÜLTEKİN Beat Run Crew Erkek 40+
229 Sahan İLSEVEN İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Erkek 50+
230 Salim Akdağ TEAM ISTRUNBUL Erkek 40+
231 Seda ÇAKIR BANDAK Kadın 50+
232 Sefa SARIKAYA BJK Erkek 40-
233 Simge BAYKUŞ GIYBET TEAM Kadın 40-
234 Tuncay Akgün Erkek 50+
235 Tuncay Aksungurlu Run OR Run Erkek 40-
236 Turan Dedeoğlu BALDAK Erkek 50+
237 Umut Altop Erkek 40-
238 Yılmaz AHÇIOĞLU İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Erkek 50+
239 İlkay Yücebilgiç Erkek 40+
240 Savaş Lutfi KARA Team Run.BO Erkek 40+
241 Gülhanım PASİN İDADİK Kadın 50+
242 Ayberk ENEZ Erkek 40-
243 Mine ERDOGAN TUNCABOYLU Kadın 40-
244 Burak UZUN Erkek 40-
245 Yasin PAMUK OBERON / ÇAGET Erkek 40+
246 Cem Arıtürk Team Run.Bo Erkek 40+
247 Erhan Çalışkan RUN ONE RUNNING TEAM Erkek 40-
248 Seçkin KILIÇ GALATASARAY Erkek 40+
249 Çağdaş Akgün Erkek 40-
250 Arif YAZICI KOLPARUN Erkek 40-
251 Rui Jiang Daisy Love Erkek 40-
252 Jufang Xu Daisy Love Kadın 40-
253 Mustafa Yenen Akut Erkek 60+
254 Alaattin ŞEN Bursa Masterler Erkek 40+
255 Ramil badirshaev Erkek 40-
256 Muammer MIRSAL BANDAK Erkek 60+
257 Turgay Turan ÇAGET Erkek 40+
258 Samet yılmazer Erkek 40-
259 Boğaçhan Akyar Erkek 40+
260 Burak Fevzi Gündoğdu Erkek 40-
261 Elif Çolak Gündoğdu Kadın 40-
262 Hayri ünal İng Erkek 40+
263 Süleyman SANCAKTUTAN KOŞU TUTKUNLARI Erkek 40+
264 Mustafa Düdükcü Koşmak Bahane Erkek 40+
265 Oğuzhan yıldırım Erkek 40-
266 Serdar KURT Koşmak Bahane Erkek 40-
267 Emre Dede Erkek 40-
268 İlker Yıldırım RUNtheMAN Erkek 40-
269 Davut KILIÇARSLAN Erkek 40-
270 Ali Fuat ÇAĞLI Erkek 50+
271 Yavuz KARABURUN Team1 Erkek 40-
272 Onur Yayak LudusAthletics Erkek 40-
273 Metin Şahin Erkek 40+
274 Emin EROL Erkek 50+
275 Laure Chevalier Kadın 40-
276 Onur Yavuz Ludus Athletics Team Erkek 40-
277 Yuki Takanohashi Japan Nikko City Club Erkek 40-
278 İlke TAN MaraToN Kadın 40-
279 Kaya Büyüker Erkek 40-
280 Hayati akın Erkek 40+
281 Esat HOROZ Erkek 40+
282 Sevcan KANAT İDADİK Kadın 40+
283 Cüneyt AYGÜN Erkek 40-
284 Zeynep AKKOYUNLU Kastro Run Kadın 40+
285 Nurihan AKINCI Zirve Dağcılık Erkek 50+
286 Oğuz KARAYEL ADAMA TURKEY Erkek 40-
287 Alime ÇINAR Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Klübü Kadın 40-
288 Mesut AK DPUAKUK Erkek 40-
289 Berk Özdek Hyundai Erkek 40-
290 Pınar AYIK Kadın 40+
291 Ayşe DEVECİ Kadın 40+
292 Değer EREN Idadik Kadın 40+
293 Seda Öztürk Bireysel Kadın 40-
294 Hulki Utku Ataşehir atletizm Erkek 50+
295 İlhan ÖZDEMİR Runist Erkek 40+
296 Enis SELÇUK Erkek 40-
297 Ali Osman ŞAPCI PAN DAĞCILIK Erkek 50+
298 Murat CEBECİ Saglikli. Yaşam Erkek 40+
299 Osman Şen
300 İlker YETİŞMİŞOĞLU HURRIYET MTAL Erkek 40+
301 Serhat Yanıkoğlu Kastrorun Erkek 40-
302 Reyhan CEYLAN Kastrorun Kadın 40+
303 Tarık Demirbilek Edincik Spor Kulübü Derneği Erkek 40-
304 Kemal ÖZDEMİR Koşanadam Spor Enstitüsü Erkek 50+
305 Samira Sayad Karaaslan Kastrorun Kadın 40-
306 Hüseyin muslubaş muslubash Erkek 40-
307 İrem Sönmez Kastrorun Kadın 40-
308 İlksen çağlar Kastrorun Kadın 40-
309 Nadir CİCİGÜN MTN TOHUM Erkek 40-
310 Çelik İNGİN Erkek 40+
311 SABİRE TOYGUN MTN TOHUM Kadın 40-
312 Rukan sevgi Beat Run Crew Erkek 40-
313 Figen ERGUN Kadın 40+
314 Ezgi Ekici Kastrorun Kadın 40-
315 ALİ BEKİROĞLU Yok Erkek 40-
316 Ülkücan Özten yok Erkek 40-
317 Umut bilgen Yok Erkek 40-
318 Betül Şen Kastrorun Kadın 40-
319 AHMET ANIL ERGEN solo Erkek 40-
320 HILAL KOYUNCU - Kadın 40-
321 Vyacheslav Moroz Libra Team Erkek 40+
322 RECEP ERGEN solo Erkek 40+
323 AHMET KEREM YILDIZ RUNFORMANCE Erkek 40-
324 Can AYAZ Runformance Erkek 40-
325 Tayfun Asker Ankyra SK Erkek 40+
326 İsa yavuz Runist Erkek 40-
327 Koray Kaya Takımsız Erkek 40-
328 SİNAN YAZICI Erkek 40-
329 Renan Tanıl Uluğ Anda atletizm kulübü Erkek 40-
330 A. GÖKBERK KANSAVUK MTN TOHUM Erkek 40-
331 sinem altınkaya bireysel Kadın 40+
332 Rıza yıldırım Bilecik koşu gurubu Erkek 50+
333 Uğur CAN YOK Erkek 40-
334 Cenk Bayraktar DellEMC Türkiye Erkek 40-
335 ERTAN KALMIŞ İDADİK Erkek 40+
336 cengiz sevim ferdi Erkek 40+
337 Kaan Kırık Erkek 40-
338 Maryam Tahbaz persian trial runners Kadın 40+
339 YASİN KANSU FERDI Erkek 40+
340 Halil ÇAY YOK Erkek 60+
341 Ercan Bayraktutan Bandak Erkek 50+
342 Ozan Hüseyin Keçecioğlu Yok Erkek 40-
343 Güven Kara BURSA TRİATLON SK. Erkek 40+
344 MEHMET KÜÇÜKYILMAZ BURSA TRİATLON SK Erkek 40+
345 NECATİ ÇİBİK Kanyon GDSK Erkek 40-
346 ERDEM CAN MTN Tohum Erkek 40-
347 Kudret gökbulut Yenimahalle teknik Erkek 50+
348 Soner YAZICI YENİMAHALLE TEKNİK GSK. Erkek 50+
349 Güller KOÇ Ankyra Kadın 50+
350 Yakup Turan Yenimahalle teknik Erkek 50+
351 Oğuz KARMA Bireysel Erkek 40+
352 BÜLENT BAKLACI KANYON GDSK Erkek 50+
353 BERNA SOLAK GybetTri Kadın 40-
354 MURAT YORGANCI Ferdi Erkek 40+
355 MEHMETALİ KASAROĞLU KOŞMAK BAHANE Erkek 40-
356 ERCAN YILDIZ KOŞMAK BAHANE Erkek 40+
357 YUNUS NİŞANCI KOŞMAK BAHANE Erkek 50+
358 Doğan YILDIZ Montırtıl Erkek 40-
359 AYTEN DEMİRTAŞ İDADİK Kadın 40+
360 Tacettin ulusoy Yenimahalle teknik Erkek 50+
361 Aykut mısırlıoğlu Kastrorun Erkek 50+
362 Esin Boyacılar Kastrorun Kadın 40+
363 Veysel GÖKASLAN BANDAK Erkek 50+
364 CEVDET COŞKUN AOSK Erkek 40-
365 Polat Altındağ Bireysel
366 Işıl Sözer İDADİK Kadın 40+
367 Bayram UZ Yok Erkek 40-
368 Ahmet Salih Er Erkek 40-
369 KAAN ÖZKER KZİKOS Erkek 40+
370 KURAL KORAY KULBAY bireysel Erkek 40-
371 Esma Eroğlu Yok Kadın 40-
372 atilla kayan kastrorun Erkek 50+
373 Cengiz küçükköseleci Bandag Erkek 50+
374 ilhami özer ataşehir atletizm Erkek 60+
375 Kemal Can Aksoy Team 7 Erkek 40-
376 Umut IŞIK LudusAthletics Erkek 40+
377 NİHAT KÖKSAL Yenimahalle Teknik Erkek 60+
378 Melike gezgin Yok Kadın 40-
379 Hasan MUTLU Ludus Athletics Erkek 40+
380 Sefa Börekçi Adım Adım İzmir Erkek 40-
381 Zachary Boukli-Hacene n/a Erkek 40-
382 Feras khader Rundamental
383 Mustafa Kıymaz ferdi Erkek 40-
384 Anil Dinç Bireysel
385 Çigdem Topatan Ludus Athletıcs Kadın 40-
386 Yusuf gençtürk Bireysel Erkek 40+
387 SÜLEYMAN ASLAN Bireysel Erkek 40+
388 Hale Turna - Kadın 40-
389 Ercan Turna - Erkek 40-
390 Veysi Sarac KASTRO RUN Erkek 40-
391 Selvija BAJRAMI None Kadın 40-

56K KİRAZLI MANASTIRI ULTRA KATILIMCILARI

Sıra No Katılımcı Adı Soyadı Takım/Kulüp Uyruk Kategori Ödeme Durumu
1 Uğur Çaçaron Telmessos Kâhinleri Erkek 50+
2 İdris Erdoğdu Rüzgarla Koşanlar Bandak Erkek 40+
3 Ahmet TARAKÇI abelatpelat Erkek 40+
4 Murat ÖZKAN Run Denizli Erkek 40-
5 Kadir ÇELİK DOĞUŞ KOŞU KULÜBÜ Erkek 40-
6 Cüneyt eşli Hiperbarik ve Oksijen Tedavisi Merkezi Adana Erkek 40-
7 İsmail ANAÇ H.METE Erkek 40-
8 Ahmet Anıl AYDIN Erkek 40+
9 Ender AKYÜZ Erkek 40+
10 Mehmet Ali KUDATMIŞ İDADİK Erkek 50+
11 Ahmet Akdeniz Adım Adım Erkek 40+
12 ALİ KARAGÜNDÜZ ÇAL BELEDİYESPOR Erkek 60+
13 Mustafa Kılıçarslan Erkek 50+
14 Kıvanç ERGUN Adım Adım Kadın 40+
15 Cevriye tunç AKUT Kadın 40+
16 Kemal Karaer Asım Çetin Koşu Gücü Erkek 50+
17 Ömer Emre Diker İDADİK Erkek 40-
18 Sevim Özdemir Kahveli Koşular Kadın 50+
19 Özcan Boz Şahika Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+
20 Sinan ŞENOK T-Seeds Erkek 40+
21 Nazım Doruk Çarıkçıoğlu Erkek 40-
22 Mustafa Öztürk #adidasrunnersistanbul Erkek 40+
23 Emin Emre Eren Adım Adım Antalya Erkek 40-
24 Hakan Turan Erkek 40-
25 Mikail YILMAZ BİREYSEL UMKE PERSONELİ Erkek 40+
26 Nusret Kutlu Spartan Run Erkek 40-
27 Mahmut Yavuz İstanbul Masterları Erkek 40-
28 Sema BULDANLIOGLU COLUMBIA MONTRAIL KOŞU GRUBU Kadın 50+
29 Cihat ÇELİKKAN COLUMBIA MONTRAIL KOŞU GRUBU Erkek 60+
30 Fahri Erenel AKUT Spor Kulübü Erkek 60+
31 Serhat kırali Erkek 40-
32 Rıza DİNÇER ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ Erkek 50+
33 Ahmet DAĞ Erkek 40+
34 Selim Kökten Sarıgeçililer Erkek 40+
35 Sedat Serçe NİDOS Niğde Doğa Sporları Kulübü Erkek 40+
36 Yusuf Biltekin NİDOS Niğde Doğa Sporları Kulübü Erkek 40+
37 Hikmet ŞAHİN Ataşehir Atletizm Erkek 60+
38 Günay AVCI Erkek 40+
39 Sarven Dursun DRT Erkek 40+
40 Alen Dursun DRT Erkek 40-
41 Çağrı Aydoğmuş Kadın 40-
42 İsmail Serdar Kuzucu Erkek 50+
43 Aykut CEYLAN ADIM ADIM İZMİR Erkek 40-
44 Onur KANMAZ Konya Masterler Erkek 50+
45 Melih Önyer HERKOŞULDA Erkek 40-
46 Osman PIRNAZ İdadak Erkek 50+
47 WaiYen Jasmine Wong Kadın 40+
48 Hamza ÇETİN Erkek 40-
49 Cumali ÖZKAN AYDOS ATLETİZM Erkek 40+
50 Burçe ÇELİK Çarşı Kadın 40-
51 Cüneyt Çaylı HIPERBARIK VE OKSIJEN TEDAVISI Erkek 40-
52 Hüseyin Tepikoğlu Koşu Dünyamız Erkek 50+
53 Levent KALIN Erkek 50+
54 Resmigül Yıldırım İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Kadın 50+
55 Coşkun SARIBAŞ Erkek 40+
56 Abdullah Özdemir Kuzey Geyikleri Erkek 40-
57 Hüseyin BAYIR BotanikRun Erkek 40+
58 Emrah KARAMAN Lüleburgaz Runners Erkek 40-
59 Süleyman ÇAVUŞOĞLU Dinamo Tuzla Erkek 40-
60 Kayhan Özoğul Erkek 50+
61 Zeki Ortakcı İDADiK Erkek 40+
62 Bilgehan PARAY Erkek 40-
63 Osman BİÇER Erkek 40-
64 Nazım Yaman Ataşehir Atletizm Erkek 50+
65 Erden Giritli Erkek 40+
66 Hüseyin ACUNGAN Erkek 50+
67 Barış Özdemir HOKA ONE Erkek 40+
68 Kaan bilgin Narun Erkek 40+
69 Erhan SÖĞÜT Beşiktaş Erkek 40-
70 İbrahim BOZKURT YARIMADA KOŞU GRUBU Erkek 40+
71 İbrahim CÖMERT Monttırtıl Erkek 40-
72 Derya DUMAN ANKYRA SK Erkek 40+
73 Uğur Hakan YILDIZ Kastrorun Erkek 40+
74 Cemil Murat Şipal Heybeliada RC Erkek 40+
75 Fatih gürbüz Tüpraş Erkek 40+
76 TARIK ALİ COŞKUN motivateam Erkek 50+
77 Devlet PASİN ULUTAN İDADİK Kadın 40+
78 MAHMUT SONER ULUTAN İDADİK Erkek 60+
79 Ali Aydoğan Konya mastır kulübü Erkek 50+
80 Hüseyin Doğan Yenimahalle Teknik Gsk Erkek 40+
81 mehmet türkyılmaz yarımada koşu grubu Erkek 40+
82 Yüksel Akti Ataşehir Koşu Erkek 50+
83 Suat ipekoğlu Yenimahalle Teknik Erkek 40+
84 Rafet Özcan ErzuRun Erkek 40-
85 Raşit Namdar Bireysel Erkek 40-
86 Kaya Aydın Alpay - Erkek 40-
87 AYLİN SAVACI ARMADOR TeamRunbo Kadın 40+
88 Ali ELGÜN KANYONGDSK Erkek 50+
89 Mehmet YENER EGE MARATON SK Erkek 50+
90 Mehmet YENER Ege Maraton SK Erkek 50+

85K KYZİKOS ULTRA KATILIMCILARI

Sıra No Katılımcı Adı Soyadı Takım/Kulüp Uyruk Kategori Ödeme Durumu
1 Erdal Kaplan Yozgatspor Erkek 40-
2 Halil AKSOY Rüzgarla Koşanlar Erkek 40-
3 Alpgün GÖRGÜN Rüzgarla Koşanlar Erkek 40-
4 Deniz BERKE Kadın 40-
5 Ali Düzdaş Adım Adım/Gazi Koşu Grubu Erkek 50+
6 Ersin vural #geziniyoo Erkek 40-
7 Sevil TOKER Kadın 40-
8 Hacı kuvvettaş H.METE Erkek 40-
9 Sezgin oturmaz AKUT SPOR KULÜBÜ Erkek 40+
10 Ali ŞEN BANDAK Erkek 40+
11 Derviş KAYA OSMANİYE GENÇLİK EĞİTİM VE SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ Erkek 40+
12 Yücel Arslan Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40-
13 Hikmet Karakaya Ağaççamı Köy Oyunları Erkek 40-
14 Özden Sertkaya Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Kadın 40+
15 Mustafa ORTAÇ Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+
16 Ziya ÖZDEMİR Erkek 50+
17 Erinç ÇAYLAK EDİNCİKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erkek 40-
18 Hüseyin Keleşoğlu EDİNCİKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erkek 40-
19 Umut Turuplu EDİNCİKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erkek 40-
20 Ahmet Lütfi Demirhan EDİNCİKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erkek 40-
21 İsmail DAYILAR EDİNCİKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erkek 40-
22 Çetin ALTINKUM YENİ EMNİYET Erkek 40+
23 Mustafa Elmacı Gezginlerin Rotası Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+
24 Hüseyin GÜMÜŞ Kütahya Belediye Atletizm Kulübü Erkek 40-
25 Haldun AYDINGÜN KaşKoş Erkek 60+
26 Osman DEMİR Erkek 50+
27 Burçin Cankul Telmessos Kâhinleri Erkek 40+
28 Bayram Uysal Telmessos Kâhinleri Erkek 50+
29 Abdülaziz Özay Avcılar Koşu Erkek 40+
30 Essa ALSULAITI Qatar Erkek 40-
31 Zekine pündük Kadın 40+
32 Yusuf Özceylan İDADİK Erkek 40+
33 Cemil CAN Erkek 60+
34 Cemal CEKE Konya Masterler Atletzim Erkek 50+
35 Hamza SANDA RUNDOARUN Erkek 40+
36 Yunus gürbüz Konya masterler atletizm Erkek 50+
37 Ümit DOLGUN Ethic Medikal Araştırma Ltd. Erkek 40+
38 Tamer Ersöz Paşakonak Erkek 50+
© 2019 - KYZİKOS ULTRA - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
SITE CREATION & TECHNOLOGY BY