7 - KAPIDAĞ, ERDEK

YARIŞMACILAR

5K SEYİTGAZİ KOŞUSU KATILIMCILARI

Sıra No Katılımcı Adı Soyadı Takım/Kulüp Uyruk Kategori Ödeme Durumu
1 Dilek Hepgüler BANDAK Kadın 50+
2 Handan kurtman Rüzgarla Koşanlar Kadın 40+
3 Zeynep kurtman Rüzgarla Koşanlar Kadın 40-
4 Aykut KIRSAY Gavur Dağları Kulubü Erkek 40-
5 Hüseyin gün BANDAK Erkek 60+
6 Ergin AKYÜZ İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Erkek 60+
7 Nadide Tosun BANDAK Kadın 50+
8 Tansu MUÇO Erkek 40-
9 Kübra Muço Kadın 40-
10 Münevver ÇELİK Kadın 40-
11 Bekir ÖZKIR Erkek 40-
12 Nazife KEMİKLER Kadın 40-
13 Övünç AYGÜN Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40-
14 Doğan SUBAŞIOĞLU Erkek 40-
15 Eren ÖZKAN KoşDenizli Erkek 40-
16 Gülşah ÖZKAN KoşDenizli Kadın 40-
17 Aslı Sarı Kadın 50+
18 Cüneyt KARAMAN Erkek 40-
19 Tuğçe Karaman Kadın 40-
20 Ufuk KOTANAK Erkek 40-
21 Gamze Ejder Kadın 50+
22 Ahmet Nazım kiriş Yiğidolar Erkek 40-
23 Tahir Erdemir Çanakkale/Kepez Erkek 40-
24 Reşat ULU Erkek 40-
25 Çağdaş SAZAN Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40+
26 Hatice Ferzan ŞİŞE Kadın 40-
27 Hüseyin Yaşar ATILGAN ERDEK BELEDİYESİ Erkek 40-
28 Aslı KİREÇÇİ Kadın 40-
29 Fatma Özegemen Kadın 40-
30 Sibel Şenol Pekbay Kadın 40-
31 F. Bahar Sunay Olympos Kadın 40+
32 Haluk Can TURAN Erdek Spor Erkek 50+
33 Barış PEDÜK BANDAK Erkek 40+
34 Gizem Kulak Kadın 40-
35 Canan KIRDAR ERDEK BELEDİYESİ Kadın 40+
36 İpek Cömert Kadın 40-
37 Fatih Ayhan Galatasaray Erkek 40-
38 Emine AYGÜL BANDAK Kadın 50+
39 Emine Elzem KILIÇ GALATASARAY Kadın 40-
40 Hatice Yurttaş Adım Adım Kadın 40+
41 Sinan Güven Erkek 40+
42 Pervin Darıcı Kadın 40+
43 Andım Oben BALCE Erkek 50+
44 Albina YİĞİT Adım Adım Kadın 40-
45 Emine GÜLER İDADİK Kadın 40+
46 Emircan Aykalkan Erkek 40-
47 Seçil Bal Kadın 40-
48 Barış TÜTÜNCÜ Erkek 40+
49 Adem TURUNCU Erkek 40-
50 Murat İLBUĞA Erkek 40-
51 Nurdan Aktaş TÜTÜNCÜ Kadın 40-
52 Hüseyin EROL Erkek 40-
53 Gürkan ERKAL BANDAK Erkek 50+
54 Sema SİBER BANDAK Kadın 40+
55 Sonat BAŞPINAR Erkek 40-
56 Mustafa Anadol SULTANİYE PAMUKSPOR Erkek 50+
57 Mustafa atasoy Honey Badgers10 Erkek 40-
58 Nurciye Ertem İDADİK Kadın 60+
59 Nazlı Bahar CANDEMİR Kadın 40-
60 Ekrem GÜRSES BANDAK Erkek 50+
61 Gürkan ABİ Erkek 50+
62 Selçuk AYAYDIN Erkek 40-
63 Reyhan CİVAN BANDAK Kadın 50+
64 Ömer vezirhüyük Erkek 40-
65 Sait Kaytaz BJK Erkek 50+
66 Gülin Çakmak Kadın 40-
67 MEHMET TÜRKYILMAZ yarımada koşu grubu Erkek 40+
68 Seçil CİCİGUN MTN TOHUM Kadın 40-
69 Fatma Sibel SALI BANDAK Kadın 40+
70 Serhat AKKAYA BANDAK Erkek 40+
71 Halit EMİROĞLU BANDAK Erkek 40-
72 Mert DOĞRU BANDAK Erkek 40-
73 Fatih ERKAN BANDAK Erkek 40-
74 Nihat YAZICI BANDAK Erkek 60+
75 Ali ÖMERCA Yenimahalle Teknik Gsk Erkek 60+
76 Ahmet ÇELTİK Yenimahalle Teknik Gsk Erkek 60+
77 Mustafa KOCATAŞ Eğitim Sen Erkek 50+
78 Utkuhan BAYDAR ANDA ATLETİZM TAKIMI Erkek 40-
79 Kudret ARABACI ANDA ATLETİZM TAKIMI Erkek 40-
80 Suzan GÖKÇEOĞLU Adım Adım Kadın 40+
81 Kübra KARAYEL ADAMA Kadın 40-
82 Gül Başak Cebe ŞEN Kadın 40-
83 Serpil CAN MTN Tohum Kadın 40-
84 Yasin KANSU Erkek 40+
85 Rıdvan ELÇİ Egitim Sen Erkek 50+
86 İsmet GÖRDÜK Eğitim Sen Erkek 60+
87 Burhan ARIKER BANDAK Erkek 60+
88 Kıvanç Özbayar Yenimahalle Teknik GSK Erkek 60+
89 Kübra ŞİMŞEK Kadın 40-
90 Fevzi Çakmak İDADİK Erkek 40+
91 Kübranur Yıldırım Kadın 40-
92 Özyıl YILDIRIM Erkek 40-
93 Hatice Özceylan Kadın 40-
94 Rahmi KAYA Konyaspor Erkek 40-
95 Fethiye Ferda ÖZSÜLE Kadın 40+
96 Serkan YILMAZ TORU UN Erkek 40-
97 Yusuf ARSLAN TORU UN Erkek 40-
98 Perihan SARRAF Kadın 40+
99 Muhammed Mahmut SEYHAN Erkek 40-
100 Yasemin SEYHAN Kadın 40-
101 Saliha Eroğlu Crossfit Backstreet Kadın 40-
102 Ceren şule Kadın 40-
103 Burcu AKYÜZ Kadın 40-
104 İlkay DİNÇ MTN TOHUM Kadın 40-
105 Gizem Öztürk TOKUÇ Kadın 40-
106 Berna YAVUZOĞLU - Kadın 40-
107 Şengül Aydıngün Bathonea Kadın 50+
108 Buket somer Bandırma Kadın 60+
109 İrem eken Na Kadın 40+
110 Mehmet AYTEKİN . Erkek 40-
111 Filiz Akkaya Akın mağazaları Kadın 40+
112 AÇELYA KARACA ERDEK ATLETİK GSK Kadın 40-
113 Ahmet Can KORKMAZ ERDEK ATLETİK GSK Erkek 40-
114 Aleyna Karaca ERDEK ATLETİK GSK Kadın 40-
115 Ali Gözaydın ERDEK ATLETİK GSK Erkek 40-
116 Cenk Karabacak ERDEK ATLETİK GSK Erkek 40-
117 Fatoş AKAN Kadın 40+
118 Cenker Savaş ERDEK ATLETİK GSK Erkek 40-
119 Damla Su Bakan ERDEK ATLETİK GSK Kadın 40-
120 Alper Barış Mutlu United states of Bandırma Erkek 40-
121 Doğa Öztürk ERDEK ATLETİK GSK Kadın 40-
122 Duru Dağlı ERDEK ATLETİK GSK Kadın 40-
123 İklim Aslan ERDEK ATLETİK GSK Kadın 40-
124 Mustafa Özgenlik ERDEK ATLETİK GSK Erkek 40-
125 Rahim Köse ERDEK ATLETİK GSK Erkek 40-
126 Sidelya Erdoğan ERDEK ATLETİK GSK Kadın 40-
127 Taha Lale ERDEK ATLETİK GSK Erkek 40-
128 Umut Demir ERDEK ATLETİK GSK Erkek 40-
129 Zeren Güven ERDEK ATLETİK GSK Kadın 40-
130 Zülal Gültepe ERDEK ATLETİK GSK Kadın 40-
131 Semih TOKUÇ Yok Erkek 40-

22K APOSTOL KOŞUSU KATILIMCILARI

Sıra No Katılımcı Adı Soyadı Takım/Kulüp Uyruk Kategori Ödeme Durumu
1 Süleyman BAHAR Erkek 60+
2 Erhan TARHAN Rüzgarla Koşanlar Erkek 60+
3 Murat GÖKAY CAN KONUT Erkek 40+
4 Tüzbent MUSAYEVA İzmir Ege Maraton Kulübü Kadın 50+
5 Akın ŞENER Rüzgarla Koşanlar Erkek 40+
6 Metehan Deniz Telmesoss Kahinleri Erkek 40+
7 Mustafa Alper OUTDOOR LYCIA Erkek 40+
8 Kadri Civan Erkek 50+
9 Ozan TARI Erkek 40-
10 Hasan Ali BALACAN GLOBAL D&B Erkek 50+
11 Şaban TOPALOĞULLARI BANDAK Erkek 50+
12 Canan Karyağış Alikev Kadın 40-
13 Tayfun KURTMAN Rüzgarla Koşanlar Erkek 40+
14 Bülent AYDIN VULPUS ELEKTRONİK Erkek 50+
15 Zeynep Bayraktutan BANDAK Kadın 40+
16 Balamir Ozsule Erkek 40+
17 Ayfer Palaz BANDAK Kadın 40+
18 Ata TAN Rüzgarla Koşanlar Erkek 40+
19 Hülya Sayar Uçan Biciler Kadın 40+
20 Bike GEÇKİNLİ Team Run.BO Kadın 40+
21 İlker pişkin RÜZGARLA KOŞANLAR Erkek 40-
22 Yusuf Yılmaz ÇAGET Erkek 50+
23 Selva AKSOY Rüzgarla Koşanlar Kadın 40-
24 Ali KAYTAN HÜRRİYET MTAL Erkek 50+
25 Hilmi Mert Bursa Masterler Atletizm Kulübü Erkek 60+
26 Mustafa Ayyıldız ÇAGET Erkek 50+
27 Erol kıyak ÇAGET Erkek 50+
28 Mehmet Orhan Yılmaz ÇAGET Erkek 50+
29 Oral Ergül ÇAGET Erkek 50+
30 Hakan GENÇ ÇAGET Erkek 40+
31 Mehmet Haldun Baloğlu Erkek 60+
32 Aydın Cemal Yanık ÇAGET Erkek 60+
33 Ali Atlier Erkek 60+
34 Adem GÜNDÜZ GEBZE DOĞA SPORLARI DERNEĞİ Erkek 50+
35 Azmi YILMAZ Outdoor Lycia Erkek 50+
36 Hüseyin Dönmez AKUT Erkek 50+
37 Beşir Ovalı Rüzgarla Koşanlar Erkek 50+
38 Turgay Kuruçaylıoğlu Erkek 40-
39 Bülent BACIOĞLU Trakya Doğa Sporları Ihtisas Kulübü Dernegi Erkek 40+
40 Şükrü FUNDA BANDAK Erkek 50+
41 Yavuz Üztek Erkek 40-
42 Ebru ALŞAN BANDAK Kadın 40+
43 Hasan Nadir Orhan Karian Cycling Team Erkek 40-
44 Deniz Eylem Serter Adım Adım Antalya Erkek 40+
45 Arif GÜLER BANDAK Erkek 40+
46 Gürbüz Koçoğul ÇAGET Erkek 40-
47 Gizem Civan BANDAK Kadın 40-
48 Atilla Özbek Erkek 60+
49 Zeliha Özbek Kadın 50+
50 Levent PALAZ BANDAK Erkek 40-
51 Kadem Alkan Erkek 40-
52 Gürdal KÖSE Erkek 40-
53 Mustafa EKSERİ Kapadokya -AVANOS Ultra Çaylak Run Erkek 60+
54 Madamin BADIRSHAEV Ankara Erkek 40-
55 Murat ALIN HÜRRİYET MTAL Erkek 40+
56 İsmet Nihat DİLER Adım Adım Erkek 50+
57 Tolga Tay Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40+
58 Ahmet Çayıroğlu KASTRORUN Erkek 40+
59 Ahmet BABUR ANKE MİMARLIK & PEYZAJ Erkek 40+
60 Namık Budak Bursa Masterler Atletizm Kulübü Erkek 50+
61 Dilek ÖZGÜREL TeamBlue Kadın 40+
62 Muharrem TUNA BURSA MASTERLER Erkek 50+
63 Öztürk Toru Rüzgarla Koşanlar Erkek 50+
64 Rıdvan CAN GENERAL BALCI ÇAMLIĞI KOŞUCULARI Erkek 50+
65 Nail çınar İzmir Erkek 50+
66 Naim Taracar Baldak Dağcılık Kulübü Erkek 60+
67 İnci Yılmaz Columbia Montrail Kadın 40-
68 Sezer ALCAN Ankara Kadın 40+
69 Ahmet atik Baldak Erkek 50+
70 Gökçe KAPLAN Yozgatspor Kadın 40-
71 Emrullah ASLANER Rüzgarla Koşanlar Erkek 40-
72 Mehmet Can KEMİKLER Erkek 40-
73 Ayşegül Övünç Koçak Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Kadın 40+
74 Serkan Alkan Erkek 40+
75 Itır UZ PAN DAĞCILIK/ Vegan Runners Kadın 40+
76 Emre Taşçı Erkek 40-
77 Barış TUNCABOYLU Erkek 40+
78 Mehmet Taman MTN Tohum Erkek 40+
79 Mehmet YENER Erkek 40+
80 Alp Aslaner Erkek 40-
81 Ahmet Dara Kılınç Runformance Erkek 40-
82 BARIŞ SÖNMEZ Beat Run Crew Erkek 40-
83 Berkant usta Erkek 40+
84 Enes ilhan Erkek 40+
85 Önder Çeki Aktiffelsefe-İzmir Erkek 50+
86 Bahar Hasırcı Kadın 40-
87 Erdem Akdogan Koşu Dünyamız Erkek 60+
88 Selçuk SIKÇA Erkek 60+
89 Lokman ÖYMENER Aktiffelsefe-İzmir Erkek 40-
90 Deniz Sesil ŞAHİN Kadın 40+
91 Mustafa Kemal EĞİLMEZ Balcı çamlığında koşanlar Erkek 50+
92 Aslı sayıt Team istrunbul Kadın 40-
93 Mehmet Muhtar GÜCÜM Erkek 40+
94 Salim Akdaş Team Istrunbul Erkek 40+
95 Sıraç AKBAS Spartans Erkek 40-
96 Murat DUMAN BEAT RUN CREW Erkek 40-
97 Gülşen ESER Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Kadın 40-
98 Hasan ÇAKIR BOSTANCI SPOR Erkek 40-
99 Yavuz MISIRCI TEMAD Erkek 50+
100 Nilhan ülkü Kadın 50+
101 Hakan örmen Erkek 50+
102 Rıdvan ŞÜKÜR Erkek 50+
103 Pınar YAVUZ Columbia Montrail Koşu Grubu Kadın 40-
104 Abdulrezak İnal Erkek 50+
105 Deniz Arıç Koşu Tutkunları Erkek 40-
106 İbrahim Caner Onay Lonely Cyclists Erkek 50+
107 Zerrin Canik Kadın 50+
108 Hasan SAYLIK Erkek 40-
109 Ömer Faruk Kutluer Beylikdüzü Triatlon Erkek 40-
110 Erdinç YAVUZ BANDAK Erkek 50+
111 Başaran CANBULAT BASHORUN Erkek 40-
112 İbrahim HAMAMCI Çaget Erkek 60+
113 İbrahim çöp AKUT SPOR KULUBÜ Erkek 40+
114 Selin Gökdeniz Kadın 40-
115 İsmail GÖKDENİZ Erkek 40-
116 Nüsreddin ÖZÇELİK BANDAK Erkek 40+
117 Cemalettin KARA Erkek 40-
118 Selim panç Erkek 50+
119 Oral Ergül Çaget Erkek 50+
120 Murat OKŞAR EKER I RUN Erkek 50+
121 Aslı DENİZ ACUN Adım Adım İzmir Kadın 40+
122 Feriha TÜLÜMEN Adım Adım İzmir Kadın 40+
123 Yasin ÜLKER Erkek 40+
124 Oğuzhan Emre SİNGER SASfit Erkek 40-
125 Arzu Bişgin ALP Kadın 40+
126 Feyim kayalık Bandırma Kartalgücü Erkek 40+
127 Sinem Deniz ERDİNÇ Kadın 40-
128 Hasan Erdinç Erkek 60+
129 Hakan Geçkin Erkek 40-
130 Süleyman Kara Erkek 40-
131 Arzu Babaç Kadın 40+
132 Mehmet Burak Babaç Erkek 50+
133 Arda KARACADURALIOĞLU Erkek 40-
134 Halenur KEBAPÇI Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Kadın 40-
135 Gülşar BIÇAK Kadın 40-
136 Erkan CEBECİ Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40-
137 Ferruh ÜSTE EGE MARATON Erkek 50+
138 Asım ŞAHİN Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+
139 Rıdvan CİVAN HÜRRİYET MTAL Erkek 50+
140 Namık Kemal EKİCİ Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40+
141 Aytekin Söylemez Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+
142 Ahmet KÖSEM Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+
143 Fidan CENAL Kadın 40-
144 Emine Çağlayan Adım Adım Ankara Kadın 40-
145 Çiğdem ÖZCAN Kadın 40+
146 Furkan Türetken Alikev Runners Erkek 40-
147 Karin Tıraşın PAN Dağcılık ve doğa sporları kulübü Kadın 40+
148 Hale GÜRSOY Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kadın 40+
149 İsmail Burak MEYDANCI Erkek 40+
150 Özcan DOĞAN Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40-
151 Mehmet SARIDEDEOĞLU Kuşadası Belediye Spor Triatlon Kulübü Erkek 40+
152 Berkit ÇETİN Adım Adım İzmir Kadın 40+
153 Veli ESEN Erkek 40-
154 Erdal ALBAYRAK Erkek 40-
155 Mahmut GÜMÜŞ How to Trail Run Erkek 40-
156 Göksel ÇELİK Zultanit Erkek 40-
157 Arzu ÇELİK Zultanit Kadın 40-
158 Ersavaş GÜDÜL Team Run.Bo Erkek 40+
159 BARIŞ ÖZEGEMEN KUŞADASI BELEDİYE SPOR Erkek 40-
160 Cemal Dinçer kireççi Erkek 40-
161 Deniz Çelik Mustafakemalpaşa Belediyespor Erkek 40+
162 Yasemin Hamamcı Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Kadın 40-
163 Serkan Sevinç Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40-
164 Fatih köse BANDAK Erkek 40-
165 Murat Akan Erkek 40+
166 Ozun Koyuncu YILDIRIM Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Kadın 40+
167 Erol İŞCAN BANDAK Erkek 50+
168 Manolya Elif ÇALIŞKAN HÜRRİYET MTAL Kadın 40-
169 Tanzer DURSUN Ne Zaman Koşuyoruz Erkek 50+
170 İlyas Seyfi Altıkanoğlu Erkek 40+
171 Patryk Woszczek RUNTONINEK Erkek 40-
172 Figen VARAN Kadın 50+
173 Cem Arıtürk Team RUN.BO Erkek 40+
174 Pınar ERDEM ADIM ADIM Kadın 40+
175 Ayşegül Yoltaş R.E.D. RUNNERS Kadın 40-
176 Dylan Netter BRPRUNCO / PAN Erkek 40-
177 Çiğdem ISIKAN Runist Kadın 50+
178 Zozan atay Runist Kadın 40-
179 İsmet Ablay Erkek 50+
180 Seçkin büyücek Erkek 40-
181 Mehmet Ünsal Yıldırım İstanbul masterleri Erkek 50+
182 İbrahim Bakşan Erkek 40-
183 Uğur PEKBAY Erkek 40+
184 Çetin METE BANDAK Erkek 60+
185 Tuğrul YÜCEBAŞ Runformance Erkek 40+
186 Osman Necdet Argat Runformance Erkek 40+
187 Ayhan Esen RUNFORMANCE Erkek 40-
188 Orhan Güner Subaşıspor Erkek 50+
189 Sinan Cin Runformance Erkek 40+
190 Goker kemal erkman Runformance Erkek 40+
191 Kerem Çalkılıç Runformance Erkek 40-
192 Taner KÖLEŞ AYDOS ATLETİZM - GÜLPEN ERDEK Erkek 50+
193 Metin GÜNDEŞ AYDOS ATLETİZM - GÜLPEN ERDEK Erkek 50+
194 Ece Öncü Runformance Kadın 40-
195 Damla Kadıoğlu Beat Run Crew Kadın 40-
196 Özkan BİNGÜL Erkek 40-
197 Yasemin Ekici Gürbüzoğlu Kadın 40-
198 Salih Dereli Erkek 50+
199 Melahat Dereli Kadın 40+
200 Selcuk Bostanci Runformance Erkek 40-
201 Erinç Çelik Runformance Erkek 40-
202 Şule Çelik Runformance Kadın 40-
203 Sevda Altunal Yıldız Runformance Kadın 40-
204 Murat Gürgen Runformance Erkek 40-
205 Serap dogan RUNFORMANCE Kadın 40-
206 Cahit Bülent ÇARKGİL ÇAGET Erkek 50+
207 Akif SALI TSK Spor Gücü Erkek 40-
208 Cengiz Han Erkek 40-
209 Daria GAYDEY Kadın 40-
210 Emine ALTINBAŞ Kadın 40-
211 Serhat GENÇ Erkek 40-
212 Güliz Solmaz DEMİRHAN GIYBET TEAM Kadın 40-
213 Haluk ÖZDER Erkek 50+
214 Hüseyin Tepikoğlu Koşu Dünyamız Erkek 50+
215 İsmail BİLGİN BANDAK Erkek 40+
216 Kerem ÜÇELDAŞ BALDAK Erkek 40+
217 Mehmet METİN Erkek 40+
218 Mehmet ALTIN SASFİT Erkek 40-
219 Mehmet BÜYÜKÇAPAR Erkek 40-
220 Mehmet Osman DÖNER Erkek 40-
221 Metin Bayrak Erkek 50+
222 Metin ÇEKMEGÜL Erkek 40+
223 Minhac Çelik MSN Türkiye Erkek 40-
224 Mustafa Kerem Darıcı Erkek 40+
225 Nihat ALTINBAŞ Erkek 40+
226 Nurhan OKUR Kadın 40-
227 Oğuzhan KARAYAKA Erkek 40-
228 Özgür Koyuncu Erkek 40+
229 Özgür Emre GÜLTEKİN Beat Run Crew Erkek 40+
230 Sahan İLSEVEN İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Erkek 50+
231 Salim Akdağ TEAM ISTRUNBUL Erkek 40+
232 Seda ÇAKIR BANDAK Kadın 50+
233 Sefa SARIKAYA BJK Erkek 40-
234 Simge BAYKUŞ GIYBET TEAM Kadın 40-
235 Tuncay Akgün Erkek 50+
236 Tuncay Aksungurlu Run OR Run Erkek 40-
237 Ali İNLEK BALDAK Erkek 60+
238 Umut Altop Erkek 40-
239 Yılmaz AHÇIOĞLU İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Erkek 50+
240 İlkay Yücebilgiç Erkek 40+
241 Savaş Lutfi KARA Team Run.BO Erkek 40+
242 Gülhanım PASİN İDADİK Kadın 50+
243 Ayberk ENEZ Erkek 40-
244 Mine ERDOGAN TUNCABOYLU Kadın 40-
245 Burak UZUN Erkek 40-
246 Yasin PAMUK OBERON / ÇAGET Erkek 40+
247 Cem Arıtürk Team Run.Bo Erkek 40+
248 Erhan Çalışkan RUN ONE RUNNING TEAM Erkek 40-
249 Seçkin KILIÇ GALATASARAY Erkek 40+
250 Çağdaş Akgün Erkek 40-
251 Arif YAZICI KOLPARUN Erkek 40-
252 Rui Jiang Daisy Love Erkek 40-
253 Jufang Xu Daisy Love Kadın 40-
254 Mustafa Yenen Akut Erkek 60+
255 Alaattin ŞEN Bursa Masterler Erkek 40+
256 Ramil badirshaev Erkek 40-
257 Muammer MIRSAL BANDAK Erkek 60+
258 Abdullah Özdemir Kuzey Geyikleri Erkek 40-
259 Turgay Turan ÇAGET Erkek 40+
260 Samet yılmazer Erkek 40-
261 Boğaçhan Akyar Erkek 40+
262 Burak Fevzi Gündoğdu Beat Run Crew Erkek 40-
263 Elif Çolak Gündoğdu Beat Run Crew Kadın 40-
264 Hayri ünal İng Erkek 40+
265 Süleyman SANCAKTUTAN KOŞU TUTKUNLARI Erkek 40+
266 Mustafa Düdükcü Koşmak Bahane Erkek 40+
267 Oğuzhan yıldırım Erkek 40-
268 Serdar KURT Koşmak Bahane Erkek 40-
269 Emre Dede Erkek 40-
270 İlker Yıldırım RUNtheMAN Erkek 40-
271 Davut KILIÇARSLAN Erkek 40-
272 Ali Fuat ÇAĞLI Erkek 50+
273 Yavuz KARABURUN Team1 Erkek 40-
274 Onur Yayak LudusAthletics Erkek 40-
275 Metin Şahin Erkek 40+
276 Emin EROL Erkek 50+
277 Laure Chevalier Kadın 40-
278 Onur Yavuz Ludus Athletics Team Erkek 40-
279 Yuki Takanohashi Japan Nikko City Club Erkek 40-
280 İlke TAN MaraToN Kadın 40-
281 Kaya Büyüker Erkek 40-
282 Hayati akın Erkek 40+
283 Sevcan KANAT İDADİK Kadın 40+
284 Cüneyt AYGÜN Erkek 40-
285 Zeynep AKKOYUNLU Kastro Run Kadın 40+
286 Nurihan AKINCI Zirve Dağcılık Erkek 50+
287 Oğuz KARAYEL ADAMA TURKEY Erkek 40-
288 Alime ÇINAR Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Klübü Kadın 40-
289 Mesut AK DPUAKUK Erkek 40-
290 Berk Özdek Hyundai Erkek 40-
291 Pınar AYIK Kadın 40+
292 Ayşe DEVECİ Kadın 40+
293 Değer EREN İDADİK Kadın 40+
294 Seda Öztürk Kadın 40-
295 Hulki UTKU Ataşehir Atletizm Erkek 50+
296 İlhan ÖZDEMİR Runist Erkek 40+
297 Enis SELÇUK Erkek 40-
298 Ali Osman ŞAPCI PAN DAĞCILIK Erkek 50+
299 Erhan SÖĞÜT Beşiktaş Erkek 40-
300 Murat CEBECİ Sağlıklı Yaşam Erkek 40+
301 Osman Şen Erkek 40-
302 İlker YETİŞMİŞOĞLU HURRIYET MTAL Erkek 40+
303 Serhat Yanıkoğlu Kastrorun Erkek 40-
304 Reyhan CEYLAN Kastrorun Kadın 40+
305 Tarık Demirbilek Edincik Spor Kulübü Derneği Erkek 40-
306 Kemal ÖZDEMİR Koşanadam Spor Enstitüsü Erkek 50+
307 Samira Sayad Karaaslan Kastrorun Kadın 40-
308 Hüseyin muslubaş muslubash Erkek 40-
309 İrem Sönmez Kastrorun Kadın 40-
310 İlksen çağlar Kastrorun Kadın 40-
311 Nadir CİCİGÜN MTN TOHUM Erkek 40-
312 Çelik İNGİN Erkek 40+
313 Sabire TOYGUN MTN TOHUM Kadın 40-
314 Rukan sevgi Beat Run Crew Erkek 40-
315 Figen ERGUN Kadın 50+
316 Ezgi Ekici Kastrorun Kadın 40-
317 Ali BEKİROĞLU Erkek 40-
318 Ülkücan Özten Erkek 40-
319 Betül Şen Kastrorun Kadın 40-
320 Ahmet Anıl ERGEN solo Erkek 40-
321 Hilal KOYUNCU Kadın 40-
322 Vyacheslav Moroz Libra Team Erkek 40+
323 Recep ERGEN solo Erkek 40+
324 Ahmet Kerem YILDIZ RUNFORMANCE Erkek 40-
325 Can AYAZ Runformance Erkek 40-
326 Tayfun Asker Ankyra SK Erkek 40+
327 İsa yavuz Runist Erkek 40-
328 Koray KAYA Erkek 40-
329 Sinan YAZICI Erkek 40-
330 Renan Tanıl Uluğ ANDA ATLETİZM KULÜBÜ Erkek 40-
331 Gökberk KANSAVUK MTN TOHUM Erkek 40-
332 Sinem ALTINKAYA Kadın 40+
333 Rıza YILDIRIM Bilecik Koşu Grubu Erkek 50+
334 Uğur CAN Erkek 40-
335 Cenk Bayraktar DellEMC Türkiye Erkek 40-
336 Ertan KALMIŞ İDADİK Erkek 40+
337 Cengiz sevim Erkek 40+
338 Kaan KIRIK Erkek 40-
339 Maryam Tahbaz persian trial runners Kadın 40+
340 Yasin KANSU Erkek 40+
341 Halil ÇAY Erkek 60+
342 Ercan BAYRAKTUTAN BANDAK Erkek 50+
343 Ozan Hüseyin Keçecioğlu Erkek 40-
344 Güven Kara BURSA TRİATLON SK. Erkek 40+
345 Mehmet KÜÇÜKYILMAZ BURSA TRİATLON SK Erkek 40+
346 Necati ÇİBİK Kanyon GDSK Erkek 40-
347 Erdem CAN MTN Tohum Erkek 40-
348 Kudret gökbulut Yenimahalle Teknik Gsk Erkek 50+
349 Soner YAZICI YENİMAHALLE TEKNİK GSK. Erkek 50+
350 Güller KOÇ Ankyra Kadın 50+
351 Yakup Turan Yenimahalle Teknik Gsk Erkek 50+
352 Oğuz KARMA Erkek 40+
353 Bülent BAKLACI KANYON GDSK Erkek 50+
354 Berna SOLAK GybetTri Kadın 40-
355 Murat YORGANCI Erkek 40+
356 Mehmetali KASAROĞLU KOŞMAK BAHANE Erkek 40-
357 Ercan YILDIZ KOŞMAK BAHANE Erkek 40+
358 Yunus NİŞANCI KOŞMAK BAHANE Erkek 50+
359 Doğan YILDIZ Montırtıl Erkek 40-
360 Ayten DEMİRTAŞ İDADİK Kadın 40+
361 Tacettin ulusoy Yenimahalle Teknik Gsk Erkek 50+
362 Aykut mısırlıoğlu Kastrorun Erkek 50+
363 Esin Boyacılar Kastrorun Kadın 40+
364 Veysel GÖKASLAN BANDAK Erkek 50+
365 Cevdet COŞKUN AOSK Erkek 40-
366 Polat ALTINDAĞ Bamboo Cafe Erkek 40-
367 Işıl Sözer İDADİK Kadın 40+
368 Bayram UZ Erkek 40-
369 Ahmet Salih Er Erkek 40-
370 Kaan ÖZKER KZİKOS Erkek 40+
371 Kural Koray KULBAY Erkek 40-
372 Esma EROĞLU Kadın 40-
373 Atilla KAYAN Kastrorun Erkek 50+
374 Cengiz küçükköseleci BANDAK Erkek 50+
375 İlhami ÖZER Ataşehir Atletizm Erkek 60+
376 Kemal Can Aksoy Team 7 Erkek 40-
377 Umut IŞIK Ludus Athletics Erkek 40+
378 Nihat KÖKSAL Yenimahalle Teknik Gsk Erkek 60+
379 Melike GEZGİN Kadın 40-
380 Hasan MUTLU Ludus Athletics Erkek 40+
381 Sefa Börekçi Adım Adım İzmir Erkek 40-
382 Zachary Boukli-Hacene Erkek 40-
383 Feras khader Rundamental
384 Mustafa KIYMAZ Erkek 40-
385 Anil DİNÇ Erkek 40-
386 Yusuf gençtürk Erkek 40+
387 Süleyman ASLAN Erkek 40+
388 Hale TURNA Kadın 40-
389 Ercan TURNA Erkek 40-
390 Veysi Sarac KASTRO RUN Erkek 40-
391 Selvija BAJRAMI Kadın 40-
392 Hakan GENÇ ÇAGET Erkek 40+
393 Gizem ersan DAG
394 Emrah BAŞARAN TORU UN Erkek 40-
395 Cüneyt Mahmut ÖZARPAT TORU UN Erkek 40+
396 Raşit ÇIRPI TORU UN Erkek 40-
397 Yener ÇETİN TORU UN Erkek 40+
398 EMRAH BAŞARAN TORU UN Erkek 40-
399 Tan Kızılyel DAG Erkek 40+
400 Kemal TURAN Erkek 40+
401 Ayhan Minep Ultra caylak runners Erkek 40+
402 Levent ALTUNDAŞ İDADİK Erkek 40+
403 Şeref ARICA İDADİK Erkek 50+
404 Tamer KURT Red Team Erkek 40+
405 Erol Dinneden Red Team
406 Kemal Kadir ÖZKARAKAŞ Red Team Erkek 40-
407 Ece Çelik Volt Floyd Kadın 40-
408 Selman Faruk Gençtürk Team Run.BO Erkek 40-
409 Hakan Germiyenli Erkek 40+
410 Oğuzhan Aktaş Orman Erkek 40-
411 Ertuğrul GÖRGÜLÜ Erkek 40-
412 Ahmet gürsoy Erkek 40-
413 Barış Yavuz Red Team Erkek 40+
414 Naciye Baybard Kadın 50+
415 Hamdi TOSUN TORU UN Erkek 40-
416 Melda TIRPANCI Kadın 40+
417 Erçin ÇAÇAN Core Runners Erkek 40+
418 Gökhan Orhan BANDAK Erkek 50+
419 Mithat Cem SUCU Outdoor Lycia Erkek 40-
420 Gürsel KURT Royal Hastanesi Erkek 50+
421 İsmet karakaya Bjk Erkek 40+
422 Mustafa KINAŞ Royal Hastanesi Erkek 40-
423 Arslan Çehrelioğlu Vegan Runners Erkek 40-
424 Tayfun can Sasfit Erkek 40+
425 Selen Cansu Kayacan Kadın 40-
426 Ege kayaoğulları Erkek 40-
427 Murat ALABOZ Red Team Erkek 40-
428 Esma Eroğlu Crossfit Backstreet Kadın 40-
429 Ferit DURUKAN Rüzgarla Koşanlar Erkek 40-
430 Cafer Dalar SASFİT Erkek 40+
431 Müge Kısaalioğlu Beat Run Crew Kadın 40+
432 Atilla Aslankaya SASfit Erkek 40+
433 İsmail GÜZSOY EDİNCİKSPOR Erkek 40-
434 Ayşe TURFAL BALDAK Kadın 50+
435 Ceylani AYDIN VODAFONE Erkek 40-
436 Ogün ÖZEL SASFİT Erkek 40-
437 Bahadır ozan singer SASFİT Erkek 40-
438 Emre Tüfekçioğlu Shirk Runners Erkek 40+
439 Üzeyir AYAN Erkek 40-
440 Osman Cem Özcan Shirk Runners Erkek 40-
441 Hasret Akgün Shirk Runners Kadın 40-
442 Süleyman BAHAR Erkek 60+
443 AYSEL AYDIN Beat Run Crew Kadın 40-
444 Onur Kalkandelenli
445 Levent GÜNER Sasfit Erkek 40+
446 Ali ALPER BURSASPOR Erkek 50+
447 Mustafa ORHAN XBionic Running Team Erkek 40-
448 Naz TOKDEMİR Kadın 40+
449 Ertan GONCA Erkek 40+
450 Can Ata TAN MTN TOHUM Erkek 50+
451 Dilek TAN MTN TOHUM Kadın 40+
452 Seyran Sucu Outdoor lycia Erkek 50+
453 Ayla Seçgin Adım adım İzmir Kadın 50+
454 Ömer Faruk Sıngın Koşturco Erkek 50+
455 Mehmet SOYTÜRK Salomon Erkek 40-
456 Burcu Özhan Yılmaz Corerunners Kadın 40-
457 Serdal GAZCILAR runKARAMÜRSELrun Erkek 40+
458 Selçuk GAZCILAR runKARAMÜRSELrun Erkek 40+
459 Hüseyin KANBER runKARAMÜRSELrun Erkek 40+
460 Suat AZER Erkek 40-
461 Gizem ozar uz Kadın 40-
462 Huseyin uz Fb Erkek 40-
463 Murat Hayla runKARAMÜRSELrun Erkek 40+
464 Erman somer Yok Erkek 40-
465 İSTEM SAYIN SOMER Yok Kadın 40-
466 Erhan KILINÇ RunkaramurselRun Erkek 40+
467 Hasan ÖZTÜRK Suunto Türkiye Erkek 40-
468 Tuncer karabağ Rum karamursel Erkek 60+
469 Ulaş TOL Erkek 40+
470 Mustafa SARITAŞ Erkek 40+
471 Giuseppe DIDONNA runformance Erkek 40-
472 Yılmaz KARAMANOĞLU MetalFrio Erkek 40-
473 Arzu KORKMAZ Kadın 40-
474 Okan AKÇAY Shirk Runners Erkek 40-
475 Zihni KAMÇI ERDEK ATLETİK GSK Erkek 40-
476 İlker batır Columbia /natürel lab Erkek 40-
477 Süleyman ERBOZ HÜRRİYET MTAL Erkek 40-
478 Emirhan Battalcıoğlu Ferdi Erkek 40+

56K KİRAZLI MANASTIRI ULTRA KATILIMCILARI

Sıra No Katılımcı Adı Soyadı Takım/Kulüp Uyruk Kategori Ödeme Durumu
1 İdris Erdoğdu Rüzgarla Koşanlar Bandak Erkek 40+
2 Ahmet TARAKÇI abelatpelat Erkek 40+
3 Murat ÖZKAN Run Denizli Erkek 40-
4 Kadir ÇELİK DOĞUŞ KOŞU KULÜBÜ Erkek 40-
5 Cüneyt eşli Hiperbarik ve Oksijen Tedavisi Merkezi Adana Erkek 40-
6 Turgay YILMAZ Pusula Doğa ve Su Sporları Kulübü Erkek 50+
7 İsmail ANAÇ H.METE Erkek 40-
8 Ahmet Anıl AYDIN Erkek 40+
9 Ender AKYÜZ Erkek 40+
10 Mehmet Ali KUDATMIŞ İDADİK Erkek 50+
11 Ahmet Akdeniz Adım Adım Erkek 40+
12 Ali KARAGÜNDÜZ ÇAL BELEDİYESPOR Erkek 60+
13 Mustafa Kılıçarslan Erkek 50+
14 Kıvanç ERGUN Adım Adım Kadın 40+
15 Cevriye tunç AKUT Kadın 40+
16 Kemal Karaer Asım Çetin Koşu Gücü Erkek 50+
17 Ömer Emre Diker İDADİK Erkek 40-
18 Sevim Özdemir Kahveli Koşular Kadın 50+
19 Özcan Boz Şahika Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+
20 Sinan ŞENOK T-Seeds Erkek 40+
21 Nazım Doruk Çarıkçıoğlu Erkek 40-
22 Mustafa Öztürk #adidasrunnersistanbul Erkek 40+
23 Emin Emre Eren Adım Adım Antalya Erkek 40-
24 Hakan Turan Erkek 40-
25 Mikail YILMAZ BİREYSEL UMKE PERSONELİ Erkek 40+
26 Nusret Kutlu Spartan Run Erkek 40-
27 Mahmut Yavuz İstanbul Masterları Erkek 40-
28 Sema BULDANLIOGLU COLUMBIA MONTRAIL KOŞU GRUBU Kadın 50+
29 Cihat ÇELİKKAN COLUMBIA MONTRAIL KOŞU GRUBU Erkek 60+
30 Fahri Erenel AKUT Spor Kulübü Erkek 60+
31 Serhat kırali Erkek 40-
32 Rıza DİNÇER ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ Erkek 50+
33 Ahmet DAĞ Erkek 40+
34 Selim Kökten Sarıgeçililer Erkek 40+
35 Sedat Serçe Niğde Üniversitesi GKGEDHSDK Erkek 40+
36 Yusuf Biltekin NİDOS Niğde Doğa Sporları Kulübü Erkek 40+
37 Hikmet ŞAHİN Ataşehir Atletizm Erkek 60+
38 Günay AVCI Erkek 40+
39 Sarven Dursun DRT Erkek 40+
40 Alen Dursun DRT Erkek 40-
41 Çağrı Aydoğmuş Kadın 40-
42 İsmail Serdar Kuzucu Erkek 50+
43 Aykut CEYLAN ADIM ADIM İZMİR Erkek 40-
44 Onur KANMAZ Konya Masterler Atletizm Erkek 50+
45 Melih Önyer HERKOŞULDA Erkek 40-
46 Osman PIRNAZ İdadak Erkek 50+
47 WaiYen Jasmine Wong Kadın 40+
48 Hamza ÇETİN Erkek 40-
49 Cumali ÖZKAN AYDOS ATLETİZM Erkek 40+
50 Burçe ÇELİK Çarşı Kadın 40-
51 Cüneyt Çaylı HIPERBARIK VE OKSIJEN TEDAVISI Erkek 40-
52 Levent KALIN Erkek 50+
53 Resmigül Yıldırım İstanbul Masterleri Atletizm Kulübü Kadın 50+
54 Coşkun SARIBAŞ Erkek 40+
55 Hüseyin BAYIR BotanikRun Erkek 40+
56 Emrah KARAMAN Lüleburgaz Runners Erkek 40-
57 Süleyman ÇAVUŞOĞLU Dinamo Tuzla Erkek 40-
58 Kayhan Özoğul Erkek 50+
59 Zeki Ortakcı İDADiK Erkek 40+
60 Bilgehan PARAY Erkek 40-
61 Osman BİÇER Erkek 40-
62 Nazım Yaman Ataşehir Atletizm Erkek 50+
63 Erden Giritli Erkek 40+
64 Hüseyin ACUNGAN Erkek 50+
65 Cemal ÜNLÜ Konya Masterler Atletizm Erkek 50+
66 Barış Özdemir HOKA ONE Erkek 40+
67 Kaan bilgin Narun Erkek 40+
68 İbrahim BOZKURT YARIMADA KOŞU GRUBU Erkek 40+
69 İbrahim CÖMERT Monttırtıl Erkek 40-
70 Derya DUMAN ANKYRA SK Erkek 40+
71 Uğur Hakan YILDIZ Kastrorun Erkek 40+
72 Cemil Murat Şipal Heybeliada RC Erkek 40+
73 Fatih gürbüz Tüpraş Erkek 40+
74 Tarık Ali COŞKUN motivateam Erkek 50+
75 Devlet PASİN ULUTAN İDADİK Kadın 40+
76 MAHMUT SONER ULUTAN İDADİK Erkek 60+
77 Ali Aydoğan Konya Masterler Atletizm Erkek 50+
78 Hüseyin Doğan Yenimahalle Teknik Gsk Erkek 40+
79 Mehmet TÜRKYILMAZ Yarımada Koşu Grubu Erkek 40+
80 Yüksel Akti Ataşehir Koşu Erkek 50+
81 Suat ipekoğlu Yenimahalle Teknik Gsk Erkek 40+
82 Rafet ÖZCAN ErzuRun Erkek 40-
83 Raşit NAMDAR Erkek 40-
84 Kaya Aydın Alpay Erkek 40-
85 Aylin Savacı ARMADOR TeamRunbo Kadın 40+
86 Ali ELGÜN KANYONGDSK Erkek 50+
87 Çigdem Topatan Ludus Athletıcs Kadın 40-
88 Mehmet YENER EGE MARATON SK Erkek 50+
89 Yiğitalp ARI Bear Erkek 40-
90 Niyazi Özer tahta Koşuyorum sana doğru Erkek 40+
91 Semih BAKKAL Erkek 40-
92 Onur Günduru Voltron Erkek 40-
93 Haldun KOÇAK Ankara Koşuyor Erkek 40+
94 UTKU EMİRDAĞ YOK Erkek 40-

85K KYZİKOS ULTRA KATILIMCILARI

Sıra No Katılımcı Adı Soyadı Takım/Kulüp Uyruk Kategori Ödeme Durumu
1 Erdal Kaplan Yozgatspor Erkek 40-
2 Halil AKSOY Rüzgarla Koşanlar Erkek 40-
3 Alpgün GÖRGÜN Rüzgarla Koşanlar Erkek 40-
4 Ali Düzdaş Adım Adım/Gazi Koşu Grubu Erkek 50+
5 Ersin vural #geziniyoo Erkek 40-
6 Sevil TOKER Kadın 40-
7 Hacı kuvvettaş H.METE Erkek 40-
8 Sezgin oturmaz AKUT SPOR KULÜBÜ Erkek 40+
9 Ali ŞEN BANDAK Erkek 40+
10 Derviş KAYA OSMANİYE GENÇLİK EĞİTİM VE SPOR KLÜBÜ DERNEĞİ Erkek 40+
11 Yücel Arslan Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 40-
12 Hikmet Karakaya Ağaççamı Köy Oyunları Erkek 40-
13 Özden Sertkaya Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Kadın 40+
14 Mustafa ORTAÇ Pan Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+
15 Ziya ÖZDEMİR Erkek 50+
16 Erinç ÇAYLAK EDİNCİKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erkek 40-
17 Hüseyin Keleşoğlu EDİNCİKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erkek 40-
18 Umut Turuplu EDİNCİKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erkek 40-
19 Ahmet Lütfi Demirhan EDİNCİKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erkek 40-
20 İsmail DAYILAR EDİNCİKSPOR KULÜBÜ DERNEĞİ Erkek 40-
21 Çetin ALTINKUM YENİ EMNİYET Erkek 40+
22 Mustafa Elmacı Gezginlerin Rotası Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Erkek 50+
23 Hüseyin GÜMÜŞ Kütahya Belediye Atletizm Kulübü Erkek 40-
24 Haldun AYDINGÜN KaşKoş Erkek 60+
25 Osman DEMİR Erkek 50+
26 Burçin Cankul Telmessos Kâhinleri Erkek 40+
27 Bayram Uysal Telmessos Kâhinleri Erkek 50+
28 Abdülaziz Özay Avcılar Koşu Erkek 40+
29 Essa ALSULAITI Qatar Erkek 40-
30 Zekine pündük Kadın 40+
31 Yusuf Özceylan İDADİK Erkek 40+
32 Cemil CAN Erkek 60+
33 Hamza SANDA RUNDOARUN Erkek 40+
34 Yunus gürbüz Konya Masterler Atletizm Erkek 50+
35 Ümit DOLGUN Ethic Medikal Araştırma Ltd. Erkek 40+
36 Tamer Ersöz Paşakonak Erkek 50+
37 Ertun YILDIZLI Doruk Dağcılık ve Oryantiring Spor Kulübü-İzmir Erkek 60+
38 Selim ÖZ SNAKESTEAM Erkek 40-
39 Emre ikizler Erkek 40-
40 Sezgin Sarban Salomon TR Erkek 50+
41 Mustafa BAŞ Erkek 40+
© 2019 - KYZİKOS ULTRA - TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
SITE CREATION & TECHNOLOGY BY